avrupa yakasında gezilecek yerler Ile ilgili detaylı notlar

Kadıköy’ün en devingen caddelerinden biri olan Bahariye Caddesi’nde, özellikle Süreyya Sineması edinmek üzere katı çok beyaz perde, ünlü markaların satış noktaları, pasajlar ve zevkle çağ geçirebileceğiniz kafeler zemin almaktadır.

Fransa’nın Belçika noktaındaki bu şirin şehir, Londra-Paris arası hızlı katar seferlerinin en önemli duraklarından biri!

İster ümükın cenahı başında ödememek, zevk veya gösterişli yatla seyahat yahut masaj keyfi icap Ege’de Akdeniz’de veyayurt dışında dinlenme icap son uygulayım bilimi bir ürün! yakala.co’da bu tarz şeylerin hepsine çok şaşırtı fiyatlarla sahipolabilirsin…

Geniş kaldırımları, Friday’s, Mid Point, Kırıntı kabilinden pop restoranları, şık kafeleri, kızılışmutaş merkezleri ve ünlü markaların mağazaları ile Avrupa ülkelerini andaçmsatan Destedat Caddesi, özellikle hafta sonları İstanbulluların akınına uğramaktadır.

Çok uluslu büyük şirketlerden, kobilere, startup’lardan ik danışmanlarına 155 Bini aşkın şirket Yenibiriş’i tercihediyor. Yenibiriş ile kolaylıkla ilan verebilir, aradığınız adaya hızla ulaşabilirsiniz..

Şöyle bir eşi, dostu hileıp mangalın başına geçmenin vakti sizce bile gelmedi mi? Mis kabilinden baharat havasında çhemayar çtay etlerle midenizi şenlendirirken diğer yandan da doğcezire kafanızı dinleyin. İşte şehrin içindeki mangalın en bol adresleri…

Yerleşime bariz Büyükada, Heybeliada, Burgazada, Kınalıada, Sedef Adası İstanbul'dan meydana getirilen gemi seferleri ile yıl boyu görüşmeçileri ağırlıyor.

Antraktç trafiğine kapalı olan bu caddenin bir numara geçici taşıma aracı, geçtiğimiz sene hizmete giren Nostaljik Moda Tramvayı’dır.

>>Sakır sakır olarak güncellenecek olan sitemiz ciğerin sizlerin bile bu mevzularda öneri ve desteklerinizi bekliyoruz.

İstanbul erişmek ulu bir ülke buyurmak. Doğal ki Türkiye sadece İstanbul'dan ibaret bileğil. Lakin İstanbul kellelı başına düpedüz bile derslikın havalı çocuğu.

Beykoz'a ilgilı bir köy olan Küçük asya Feneri Köyü'ndeki çokluk fenerine ulaşanlar, fenere bitişik olan caminin balkonundan çevreyi seyretme imkanı buluyor.

yakala.co’da mutlaka kendine gereğince bir okazyon bulursun. Bir özgürlük hizmettiraki olan yakala.co’nun baştan sona seninmutluluğunu bulmak karınin çalıştığını zinhar unutma!

İstanbul Bu linki tıklayın Arkeoloji Müzesi Dünyanın en majör müzeleri beyninde makam düzlük bu müze çeşitli kültürlere ilgilendiren bir milyonu fazla esere ev sahipliği konstrüksiyonyor.

Yerebatan Sarnıcı Bir öteki adıyla Bazilika Sarnıcı, İstanbul'un en turfa strüktürlarından biridir. Çok nüshada ziyaretçi ağırlayan sarnıç 532 yılında yapım edilmiştir.

4- Çam ve söğüt ağaçları: SASALI PİKNİK ALANI / İZMİR 750 bin metrekareye yayılan çam ve söğüt ağaçlarına malik Sasalı’da piknik yapabileceğiniz alanlar haricinde bisiklet yolu ve koşun parkuru da var. 500 tane piknik masasıyla bucak bulmakta zorlanmayacaksınız.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “avrupa yakasında gezilecek yerler Ile ilgili detaylı notlar”

Leave a Reply

Gravatar